نرم افزار بررسی و بهینه سازی سئو سایت VovSoft SEO Checker

دانلود رایگان نرم افزار بررسی و بهینه سازی سئو سایت VovSoft SEO Checker

تحلیل سئو

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یا بازاریابی جستجوی ارگانیک ، به نرم افزاری اطلاق می شود که برای بهبود رتبه بندی وب سایت ها در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) بدون پرداخت هزینه برای جایگزینی طراحی شده است. این محصولات از طریق ویژگی هایی از جمله تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و ردیابی پیوند بک لینک برای شناسایی بهترین استراتژی ها برای بهبود ارتباط جستجو ارائه می دهند.

ابزار جستجوگر سئو وب سایت

Vovsoft SEO Checker یک خزنده وب سایت با کاربرد آسان است ، قادر به اسکن وب سایت های کوچک و بزرگ است ، به شما امکان می دهد پیوندهای خراب را پیدا کنید ، نتایج را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل کنید ، داده های SEO در صفحه را جمع آوری کنید ، پیوندهای داخلی و خارجی را تشخیص دهید ، پیوندهای dofollow و nofollow را طبقه بندی کنید ، پیوندهای داخلی ، عناوین ، برچسب های متا توضیحات و برچسب های مختلف دیگر را تجزیه و تحلیل کنید. این برنامه لیست کاملی از نقشه سایت ، پیوندها ، بک لینک داخلی ، عناوین H1 و H2 را فراهم می کند.

با استفاده از این نرم افزار ، می توانید وب سایت خود یا وب سایت های رقیب خود را آزادانه آزمایش کنید و به سرعت گزارش تجزیه و تحلیل SEO فنی (از جمله خطاهای SEO) و داده های ارزشمند را دریافت کنید.

ابزاری ساده برای تجزیه و تحلیل فوری ساختار SEO

یک نرم افزار بسیار مفید بدون اینکه خیلی پیچیده باشد. هر URL وب سایت را وارد کنید ، روی دکمه “بررسی” کلیک کنید و به اینجا بروید. این برنامه وب سایت را اسکن می کند و بسته به اندازه وب سایت و محدودیت صفحه تعریف شده ، وب سایت را آنالیز می نماید. اگر ویژگی “نمایش گزینه ها” را علامت بزنید ، این ویژگی، روش هایی را نشان می دهد که هنگام بررسی وب سایت به شما کمک بیشتری می کنند. همچنین می توانید برای تنظیم دقیق “وقفه زمانی اتصال” ، “مهلت پاسخگویی” ، “عامل مرورگر” ، “نادیده گرفتن برنامه های افزودنی” و “نادیده گرفتن URL ها” را نیز تغییر دهید.

ویژگی های کلیدی

بررسی حسابرسی SEO در صفحه

لیست URL داخلی

پیوند و لیست بک لینک

لیست عنوان صفحه

لیست شرح META

دامنه یا زیر دامنه

H1 و H2

لیست Anchor

ایجاد نقشه سایت

پایگاه داده جاسازی شده SQLite

 

سایت اصلی نرم افزار

دانلود رایگان نرم افزار بررسی و بهینه سازی سئو سایت VovSoft SEO Checker

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *